بازی ایرانی مهمانخانه خونین با اکسپنشن - The Bloody Inn + Carnies Expansion

قیمت دفتری: 290,000 تومان
259,000 تومان
شما ذخیره کنید: 31,000 تومان (11%)
سوال بپرسید
قیمت امتیازی: امتیاز 259000
موجود
+
خرید فوری با یک کلیک
بازی ایرانی مهمانخانه خونین - The Bloody Inn

 شما در این بازی مهمانخانه‌داری هستید که برای بدست آوردن پول و وسایل مسافران آنها را به قتل میرسانید.

در این بازی شما برای به دست آوردن ثروت بیشتر با همدیگه رقابت می‌کنید.

ثروت و پول از طریق کشتن مهمان‌ها به دست میاد اما در انجام این کار تنها نیستید و می‌تونید از مهمان‌های دیگه هم برای انجام این کار کمک بگیرید.

 

الان بکشم یا بعدا؟

یکی از چالش بر انگیز ترین قسمت های بازی Bloody Inn این هست که کِی چه کاری رو انجام بدیم؟ بیشتر اوقات توی بازی و نوبتتون این اتفاق میوفته که می‌خواید کاری رو انجام بدین ولی به اندازه کافی کارتی براش ندارین. شاید زمانی یه مسافر ثروتمند به تورتون بخوره که بخواین سریع بکشینش ولی جنازه‌هایی از قبل روی دستتون مونده و اول باید فکری به حال اون‌ها کنید.

دلیل اینکه این بازی در سبک استراتژی هست، همینه. نگاه دقیق به آینده و تاثیر هر کاری که دارین انجام میدین بر روی کارهای دیگه‌ای که نیاز به انجامشون دارید.

استفاده از قدرت بعضی از مسافرها می‌تونه به شما کمک کنه که بهتر از بقیه بازی رو در دستتون بگیرید ولی بعضی مواقع کشتن اون‌ها راحت‌تره. تمام این ها به کنار شما با یه بازی با تِم تاریک طرف هستین و قوانین بازی هم طوری طراحی شده که زنده نگه داشتن مسافرها در انتهای راند امتیازی برای شما نداره، پس چالش اصلی اینجاست که کِی بُکُشیم و کِی خاک کنیم.

 

شانس در بازی به مقدار خیلی کمی دخیل هست و میشه گفت بطن استراتژی در بازی بسیار جریان داره.

طراحی هنری بازی هم بر روی کارت ها و هم بر روی جعبه بازی بسیار خوب انجام شده و با داستان بازی همخوانی داره. امکان انجام بازی Bloody Inn به صورت تک نفره هم وجود داره و ۲ سناریوی دیگه هم برای انجام گروهی بازی در دفترچه پیشنهاد شده که به تقویت تکرار پذیری بازی کمک می کنه.

 

انجام بازی Bloody Inn یک تجربه کارتی بسیار دل پذیر هست که مطمئنا می تونه هر گروهی رو با خودش همراه کنه. کارهایی که در بازی میشه انجام داد کاملا سر راست هست و با قوانین پیچیده و استثناهای مختلف سر کار نداریم و همین مورد باعث میشه که افراد با سلایق مختلف بتونن به راحتی با بازی ارتباط بر قرار کنن.

 

انجام بازی Bloody Inn رو بهتون پیشنهاد می‌کنم. البته حواستون باشه که قبل از اینکه دست توی جیب مسافرها کنید، نبضشون رو چک کنید.

زهرا عبدالغنیمحتویات بازی:
78 عدد کارت مهمان
4 عدد کارت کمکی
یک عدد صفحه بازی
کارت نفر اول
30 عدد اسکناس 10 فرانکی
32 عدد توکن کلید
4عدد توکن کلید سفید

 ویژگی های محصول:

ضمانت:ضمانت بازگشت وجه در صورت اصل نبودن و سالم نبودن کالا

ابعاد: 25*19*4 (طول*عرض*ارتفاع)

وزن:700 g

 

 

CATEGORIES:

بازی کارتی

اقتصادی

ترسناک

پسا ناپلئونی

 

 

  مکانیزم های بازی The bloody Inn


Card Drafting (کشیدن کارت)

بازی هایی هستند که در آن بازیکنان به نوبت کارت یا کارت هایی را از یک زیر مجموعه محدود (مثلا یک دسته کارت مشخص یا از دست بازیکنان دیگر) انتخاب میکنند. این مکانیزم برای به دست آوردن یک قدرت ویژه  یا مزیت (فوری یا بلند مدت) یا جمع آوری کارت هایی که در آینده برای تحقق اهداف درون بازی استفاده می کنند، مفید است . اصطلاح “Card Drafting” می تواند در مورد بازی هایی  که بازیکنان به جای کارت ، کاشی یا اشیاء مشابه دیگر را بر می دارند هم شامل شود. پس مفهوم کارت فقط به کارت بازی نیست.اصطلاح کارت در اینجا مجموعه ای از اشیاء بازی را نشان می دهد که حاوی اطلاعات مربوط به آنها برای گیم پلی بازی است.

نکته: بازی هایی که کارت ها به سادگی از روی دسته کارت ها برداشته می شوند ، بازی های Card Drafting نیستند همچنین این مکانیزم با Card Drawing که در بازی های سنتی وجود دارد، فرق می کند. در Card Drawing بازیکنان از دسته ای از کارت ها به صورت کاملا شانسی یکی را انتخاب کرده و حقی در انتخاب یا پس زدن کارت مورد نظر ندارند.کارت برداشتن به این معنی است که بازیکنان حق انتخاب دارند و امکان تهیه کارت برای بازیکنان دیگر هم وجود دارد و ممکن است کارتی را که شما می خواهید را بازیکنان دیگر بردارند.End Game Bonuses (پاداش پایان بازی)

بازیکنان در پایان بازی جایزه وامتیازات پیروزی و همچنین امتیازات ویژه ای را کسب می کنند.Hand Management (مدیریت دست)

در بعضی از بازی هایی کارتی به بازیکنان به خاطر مدیریت درست دستشان و استفاده درست و به موقع از آنها جوایزی در گیم پلی بازی تعلق میگیرد. توالی / گروه بندی و جمع آوری درست کارتها بستگی به موقعیت صفحه، کارت های نگه داشته شده و کارت های بازی شده توسط حریفان، ممکن است متفاوت باشد. مدیریت دست شما به معنای به دست آوردن بیشترین ارزش کارت های موجود در شرایط مشخص و با توجه به استراتژی شما و حریفانتان است. کارت ها معمولاً چندین استفاده را در بازی دارند.
Income (درآمد)

در این نوع مکانیزم بازیکنان در زمان های مشخص شده ای ، از منابع خود درآمد کسب میکنند یا منابعی را دریافت میکنند. 

Solo/Solitaire Game (بازی تک نفره)

یک بازی یا حالت بازی در نظر گرفته شده برای بازی توسط یک بازیکن. 

Ownership (مالکیت)

بازیکنان صاحب نهادهایی هستند و برای آن نهادها اقداماتی انجام می دهند یا در صورت استفاده دیگران از آنها مزایایی را بدست می آورند.
Simulation (شبیه سازی)

بازی های شبیه سازی شده از وقایع یا موقعیت های واقعی
افتخارات:

2015 Golden Geek Best Card Game Nominee
2015 Golden Geek Best Board Game Artwork/Presentation Nominee

 

 

 

ویدیو معرفی بازی مهمانخانه خونین

 

برندها:
میپل کینگ
دسته بندی:
استراتژیک
تعداد بازیکنان:
1 تا 4 بازیکن
مدت زمان بازی:
30 الی 60 دقیقه
گروه سنی:
14 سال به بالا
درجه پیچیدگی و سختی بازی:
متوسط (3 از 5)
نیاز به زبان انگلیسی:
ندارد
كارت در بازی:
دارد
صفحه در بازی:
دارد
تاس در بازی:
ندارد
تايل های مقوايی در بازی:
دارد
تايل های چوبی یا ام دی اف در بازي:
ندارد
توكن در بازی:
دارد
مهره و آدمك در بازی:
دارد
مجسمه های مينياتوری در بازی:
ندارد

نوشته ای پیدا نشد

نوشتن نظر