بازی مهاجمان دریای شمال - Raiders of the North Sea

 

390,000 تومان
سوال بپرسید
قیمت امتیازی: امتیاز 390000
موجود
+
خرید فوری با یک کلیک
بازی مهاجمان دریای شمال - Raiders of the North Sea

این بازی برگرفته از بازی خارجی Raiders of the North Sea است.

قشون جمع کنید،حمله کنید،غنائم کسب کنید و برنده بشید این خلاصه ای از بازی مهاجمان دریای شمال هست.

بازی مهاجمان دریای شمال قبل از بازی معماران پادشاهی غربی عرضه شد، و شاید یکی از دلایل توجه زیاد به بازی معماران، موفقیت چشم‏گیر بازی مهاجمان دریای شمال بود.


داستان بازی:

در این بازی، شما در نقش وایکینگ‏‌هایی هستید که باید با استخدام وایکینگ‏‌های مختلف که هر کدام قابلیت و قدرت رزم‏آوری خاصی دارند، به سرزمین‏‌های آنسوی دریای شمال حمله کنید و غنائم کسب کنید. سپس این غنائم را برای کسب امتیاز، به دهکده هدیه کنید. مکان‏‌های مختلفی در آن سوی دریای شمال وجود دارد، که از لحاظ قدرت دفاعی و غنائم و امتیاز با هم فرق دارند، از بنادر بی دفاع گرفته تا کلیسا و قلعه و …

حال و هوای بازی

مکانیزم جالب بازی که فقط یک کارگر در اختیار شما قرار می‌‏دهد، به شکل بسیار جالبی عمل می‏‌کند و همواره شما را در تنگنای تصمیم‏‌گیری قرار می‏‌دهد. چون با قرار دادن یک کارگر در یک منطقه در واقع شما آن محل را برای یک بازیکن دیگر قابل دسترس می‏‌کنید. مثلا فرض کنید شما می‌‏دانید که بازیکن کناری شما نیاز مبرمی به برداشتن سکه و استخدام نیرو دارد، اما در حال حاضر کارگری در محل سربازخانه نیست. اگر شما در این نوبت نیرو استخدام کنید و محل نقره‌سازی خالی باشد او می‏تواند در ابتدا کارگرش را در نقره‌سازی بگذارد و سکه کسب کند و سپس کارگری که شما در سربازخانه قرار دادید را بردارد و نیرو استخدام کند. پس همیشه باید حواستان باشد و حرکات همه بازیکنان را زیر نظر داشته باشید. امتیازات در این بازی بسیار نزدیک دنبال می‌‏شوند و شما باید با انتخاب درست مکان‏‌های حمله و مکان‏‌های روستا، حتی یک حرکت را هم از دست ندهید.

قابلیت‏‌های جالب کارت‌‏های وایکینگ، روح اصلی این بازی را شکل می‌‏دهد. گاهی استخدام کردن یک نیرو بهتر از بازی کردن آن در مرکز شهر است اما گاهی واقعا بازی کردن آن بهتر است. برخی وایکنیگ‏‌ها برای حمله به قلعه مناسب هستند و برخی برای حمله به کلیسا. برخی به شما امتیازات زیادی بر اساس موارد مختلف در انتهای بازی می‌‏دهند. برخی قهرمان هستند و داشتن آن‏ها در گروه مزیت خواهد بود. برخی وایکینگ‌‏ها وقتی با هم عضو گروه باشند، کمبوهای جالبی به وجود می‏آورند.

طراحی گرافیکی بازی به قدری چشم‏نواز و زیباست و با تم بازی همخوانی دارد که گاهی محو تصاویر می‏‌شوید. وایکینگ‌‏های گردن کلفت، وایکینگ‌های چابک، وایکینگ‌‏های تاجر که قدرت رزمی خاصی ندارند اما برای پول درآوردن مناسب هستند، وایکینگ‌‏های بدجنس و … . علامت‌‏های گرافیکی بازی فوق‏العاده هستند و کار هر محل مشخص است.

به جرات می‌‏توان گفت این بازی یکی از بهترین بردگیم‌ها با تم وایکینگی است. سادگی یکی از ویژگی‏های اصلی بازی‏های Shem Philips است. هم در بازی معماران و هم در بازی مهاجمان، شما با یک سری حرکات ساده در هر نوبت طرف هستید که برای یاد دادن بازی بسیار مناسب است. یک کارگر بگذار، یک کارگر بردار! همین!!محتویات بازی:
1 صفحه بازی
75 کارتهای بازی
16 کاشی های بازی
12 نشانگر امتیاز
18 والکیری
18 طلا
18 آهن
26 دام
32 تدارکات
32 نقره ای
7 کارگر سیاه پوست
11 کارگر خاکستری
12 کارگر سفید پوست
2 تاس
1 کیسه مشکی
1 دفترچه راهنما
2 دفترچه


ویژگی های محصول:

ضمانت:ضمانت بازگشت وجه در صورت اصل نبودن و سالم نبودن کالا

ابعاد: 23*23*7 (طول*عرض*ارتفاع)

وزن: 1800 g


  

CATEGORIES:

 

قرون وسطایی

دریایی


 


  مکانیزم های بازی مهاجمان دریای شمال - RaidersDice Rolling (تاس ریختن)

مکانیزم تاس ریختن به خاطر تصادفی بودن نتایج میتواند در شرایط مختلف و با کاربرد های مختلفی از یک بازی به کار گرفته شود .اینگونه بازی ها از تاس به عنوان یکی از حرکات اصلی برای مشخص کردن نتیجه کارهایی که بازیکن انجام داده است، بهره می برد. این موضوع باعث به وجود آمدن مقداری عنصر شانس در بازی می شود.تاس همچنین می تواند به عنوان شمارنده استفاده شود. (مثل یک تاس معمولی).

تاس ها میتوانند از لحاظ شکل رنگ و ابعاد منحصر به فرد باشند و شکل های مختلفی را نشان دهند و کاربرد های مختلفی داشته باشند.در بعضی از بازی های جنگی ، تاس همراه با جدول های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد ، به ویژه “جدول نتایج مبارزه” که نتیجه به صورت نسبی یا تفاضلی محاسبه میشود.تاس ریختن می تواند به خودی خود یک بازی باشد مانند Yahtzee یا Craps.


Hand Management (مدیریت دست)

در بعضی از بازی هایی کارتی به بازیکنان به خاطر مدیریت درست دستشان و استفاده درست و به موقع از آنها جوایزی در گیم پلی بازی تعلق میگیرد. توالی / گروه بندی و جمع آوری درست کارتها بستگی به موقعیت صفحه، کارت های نگه داشته شده و کارت های بازی شده توسط حریفان، ممکن است متفاوت باشد. مدیریت دست شما به معنای به دست آوردن بیشترین ارزش کارت های موجود در شرایط مشخص و با توجه به استراتژی شما و حریفانتان است. کارت ها معمولاً چندین استفاده را در بازی دارند.
Set Collection (جمع آوری از یک دسته یا یک مجموعه)

هدف اصلی این مکانیزم تشویق یک بازیکن برای جمع آوری مجموعه ای از یک چیز است.یکی از ساده ترین مکانیزم که در آن بازیکنان باید مجموعه ای از کارت های مشابه، توکن های مشابه یا دیگر اجزای بازی را جمع کرده تا امتیاز یا قدرت ویژه ای در بازی کسب کنند.به عنوان مثال ، بازیکنان انواع مختلفی از لوبیا را در Bohnanza (یا همان بازی جالیز خودمان) جمع آوری و برداشت می کنند.نمونه دیگری از این نوع مکانیزم در بازی مدیچی دیده میشود.


Worker Placement (قرار دادن کارگر)

این مکانیزم به بازیکن ها اجازه می دهد که کارگرهای خود را ( که معمولا به صورت میپل های چوبی یا پلاستیکی هستند ) بر روی نقاط مشخصی از صفحه بازی قرار دهند و کارهایی مانند دریافت منابع یا اکشن یا عملیات خاص را انجام دهند.معمولا بازیکن ها با قرار دادن کارگر خود بر روی این نقاط، جلوی بازیکنان دیگر را برای انجام اکشن بهتر می گیرند. چون در هر دور تعداد محدودی از یک اکشن را می توان انجام داد. Worker Placement, Different Worker Types (قرار دادن کارگر با انواع مختلف کارگر)

در این مکانیزم کارگران می توانند از نظر توانایی متفاوت باشند ، یا می توان آنها را ارتقا داده و درجه بندی کرد ، یا برای استقرار در مناطق و ساختمانهای مختلف فعال شوند.


افتخارات:

2019 Nederlandse Spellenprijs Best Expert Game Winner
2019 Nederlandse Spellenprijs Best Expert Game Nominee
2019 Gouden Ludo Best Family Game Winner
2019 Gouden Ludo Best Family Game Nominee
2018 Origins Awards Best Board Game Nominee
2018 Mensa Select Winner
2017 Tric Trac Nominee
2017 Swiss Gamers Award Nominee
Kennerspiel des Jahres Nominee 2017

 

 

برای دیدن معرفی بازی و محتویات بازی کلیک کنید

دسته بندی:
استراتژیک
تعداد بازیکنان:
2 تا 4 نفره
مدت زمان بازی:
60 الی 80 دقیقه
گروه سنی:
12 سال به بالا
درجه پیچیدگی و سختی بازی:
متوسط (3 از 5)
نیاز به زبان انگلیسی:
کم ( نوشته های جزئی و براحتی قابل یادگیری)
كارت در بازی:
دارد
صفحه در بازی:
دارد
تاس در بازی:
دارد
تايل های مقوايی در بازی:
دارد
تايل های چوبی یا ام دی اف در بازي:
ندارد
توكن در بازی:
دارد
مهره و آدمك در بازی:
دارد
مجسمه های مينياتوری در بازی:
ندارد

نوشته ای پیدا نشد

نوشتن نظر