بازی ایرانی شب مافیا – بسته اصلی

2,990,000 تومان
سوال بپرسید
قیمت امتیازی: امتیاز 2990000
موجود
+
خرید فوری با یک کلیک
بازی ایرانی شب مافیا - بسته اصلی

بازی گروهی مافیا جنگ میان اقلیت آگاه و اکثریت ناآگاه است.
چقدر به دوستانتان اعتماد دارید؟
آیا می توانید تشخیص دهید چه کسی صادق است و چه کسی حقیقت را پنهان می کند؟
آیا می توانید اعتماد دیگران را جلب کنید بدون اینکه حقیقت شما را بدانند؟!!
سرنوشت این شهر به تشخیص ها و تصمیم های شما بستگی دارد.


تا حالا شده مافیا بازی کنی و چند بار پشت هم شهروند ساده بشی؟ حوصلت سر بره و احساس کنی نقش آنچنانی تو بازی نداری؟ در شبِ مافیا، هر بازیکن یک نقش منحصر به فرد دارد و هر بازیکن، تاثیر مهمی در روند بازی خواهد داشت.

برخلاف حالت کلاسیک که بازیکنان فقط در شب کارهای خاصشان را انجام می دهند، در این بازی بسیاری از شخصیت ها در روز دارای قابلیت های خاصی هستند. این امر باعث می شود قابلیت های بازی محدود به شب نشده و هر لحظه، منتظر اتفاقی در بازی باشید.
نحوه رأی گیری در شب مافیا متفاوت است و طوری طراحی شده است که هم هیجان بازی را بالا ببرد، هم اینکه بازی مرموزتر شود. علاوه بر کارت های شخصیت، چند نوع کارت هم به بازی اضافه شده که حال و هوای بازی را جالب تر می کند.

بازیکنان به دو گروه شهروندان و مافیا تقسیم می شوند. اعضای مافیا یکدیگر را می شناسند ولی شهروندان همدیگر را نمی شناسند. بازیکنان باید از یکدیگر سوال کنند، به هم اتهام بزنند و نقطه نظراتشان را اعلام کنند تا به نتیجه برسند چه کسی شهروند است و چه کسی مافیاست. در شب اعضای مافیا یک نفر را حذف می کنند. در روز شهروندان باید سعی کنند مافیا را پیدا کنند. با رای گیری آن ها را از بازی حذف کنند. این روند تا آنجا ادامه پیدا می کند تا یکی از گروه ها برنده شود.

در این میان چند شخصیت تک و مستقل نیز حضور دارند که تلاش می کنند از این آب گل آلود ماهی بگریند و با نابود کردن هر دو گروه کنترل شهر را به دست آورند.محتویات بازی:
کارت شخصیت 40 عدد
کارت رای 33 عدد
کارت حرکت آخر 30 عدد
کارت شب و روز 14 عدد
کارت اتهام 12 عدد
کارت سفید 3 عدد
کارت سر صحبت 1 عدد
کارت شرایط برد 1 عدد
جدول گرداننده و رای گیری 1 عدد
راهنمای بازی 1 عدد
راهنمای شخصیت ها 1 عدد
کیسه حمل کارتها 1 عدد
ماژیک وایت برد 2 عدد


ویژگی های محصول:

ضمانت:ضمانت بازگشت وجه در صورت اصل نبودن و سالم نبودن کالا

ابعاد: 26*26* 5 (طول*عرض*ارتفاع)

وزن: 1000 g


   

CATEGORIES:

بلوف زنی

 

استنباط

قتل / رمز و راز

مذاکره


 


  مکانیزم های بازی شب مافیا
Player Elimination (حذف بازیکن)

در این مکانیزم بعضی از بازیکن ها از بازی حذف میشوند ، بازیکن های حذف شده در این گونه بازی ها قادر به ادامه بازی نمی باشند.

در بعضی دیگر از این بازی ها ، تمام امکانات و متعلقات یک بازیکن حذف شده و از بازی حذف می شود. در اینگونه بازیها ممکن است این متعلقات بازیکن به عنوان متعلقات خنثی در بازی باقی بماند. (به عنوان مثال ارتش ها و شهرهای یک بازیکن حذف شده روی نقشه ممکن است ناپدید شوند ، یا ممکن است به ارتش و شهرهای بی طرف تبدیل شوند.)

در بیشتر اینگونه بازی ها ، یک بازیکن حذف شده نمی تواند برنده شود ، اما این لزوما درست نیست. (به عنوان مثال در بعضی از بازی ها با پیروزی بر اساس امتیازات ، امتیاز بازیکن حذف شده هنوز واجد شرایط پیروزی است.)

در بعضی از بازی ها ، حذف بازیکن معمول است. در حالت شدید ، همه بازیکنان به جز یک نفر (تنها بازمانده = برنده نهایی) در طول جلسه حذف می شوند (به عنوان مثال Titan). در بسیاری از بازی های حذف بازیکن ، به طور معمول برخی از بازیکنان حذف می شوند اما چندین بازیکن دیگر حذف نمی شوند (به عنوان مثال Werewolf و BANG!). Role Playing(نقش آفرینی)

برخی از بازی های رومیزی دارای عناصر نقش آفرینی هستند. ممکن است بازیکنان شخصیتی را کنترل  و از قابلیت های آن استفاده کنند یا نقش آن را بازی کنند و حتی در بعضی از این بازی ها با گذشت زمان این شخصیت ها قوی تر میشوند. همچنین اینگونه بازی ها میتواند روند داستانی مشخصی را دنبال کند. این مکانیزم را می توان به عنوان توسعه یافته Variable Player Powers دانست.


Team-Based Game (بازی تیم محور)

در این نوع بازی ها بازیکنان به صورت تیمی هم میتوانند با یکدیگر رقابت کنند.هم به صورت تیم با فرد و هم به صورت تیم با تیم.
Variable Player Powers (قدرت های مختلف بازیکنان)

هر بازیکن اقدامات خاصی دارد که فقط آنها را می تواند انجام دهند و یا میتواند آن اقدامات استاندارد را اصلاح نماید.در حقیقت مکانیزمی است که در آن به بازیکنان های مختلف قدرت های متفاوتی داده می شود که این قدرت ها ممکن است بر اساس قبیله یا گروهی باشد که بازیکن در آن ها قرار دارد. این مکانیزم به بازیکنان ها امکان پیروزی با راه های متفاوتی را میدهد.
Voting (رای گیری)

بازیکنان درمورد انجام دادن یا  انجام ندادن یک اقدام پیشنهادی رای می دهند.


 

برندها:
دورهمی
دسته بندی:
مهمانی
تعداد بازیکنان:
5 الی 40 نفره
مدت زمان بازی:
20 الی 120 دقیقه
گروه سنی:
14 سال به بالا
درجه پیچیدگی و سختی بازی:
متوسط (3 از 5)
نیاز به زبان انگلیسی:
ندارد
كارت در بازی:
دارد
صفحه در بازی:
ندارد
تاس در بازی:
ندارد
تايل های مقوايی در بازی:
ندارد
تايل های چوبی یا ام دی اف در بازي:
ندارد
توكن در بازی:
ندارد
مهره و آدمك در بازی:
ندارد
مجسمه های مينياتوری در بازی:
ندارد

نوشته ای پیدا نشد

نوشتن نظر