قوانین سایت فکروگیم

 

قوانین کشوری

کلیه فعالیت تجاری فروشگاه آنلاین فکروگیم مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خرید از فروشگاه فکروگیم به معنای پذیرش قوانین جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین فروشگاه فکروگیم خواهد بود.

 کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه فکروگیم به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت فکروگیم هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری فروشگاه فکروگیم و سایر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه فکروگیم به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه فکروگیم است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه فکروگیم از سوی کاربر است.

آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

قوانین مرتبط با ارسال محصولات

ارسال بازیهای خریداری شده در شهر تهران و شیراز با پیک انجام شده و و هزینه پیک درب منزل دریافت خواهد شد ، و در شهرهای دیگر توسط پست ارسال شده و مبلغ آن در زمان به فاکتور اضافه خواهد شد.

  • ارسال بازیهای خریداری شده در شهر تهران و شیراز با پیک انجام شده و و هزینه پیک درب منزل دریافت خواهد شد ، و در شهرهای دیگر توسط پست ارسال شده و مبلغ آن در زمان به فاکتور اضافه خواهد شد.
  • کلیه سفارشات تایید شده در سایت در همان روز و یا در اولین روز کاری پس از آن ارسال میگردند. در صورتیکه آدرس و شماره تماسهای شما ناقص باشد، سفارش شما ارسال نمیگردد.لطفا آدرس و شماره تماس و کد پستی خود را به صورت کامل و دقیق در سایت وارد نمایید. 
  • خریدار موظف به بررسی سلامت ظاهری و فیزیکی کالا میباشد. بدیهی است دریافت کالا یا استفاده از آن به هر نحو به منزله تایید صحت و کامل بودن سفارش و تایید سلامت ظاهری کالا بوده و پس از آن هیچ گونه اشکال و ایراد ظاهری و یا کسری کالا و اجزا مورد قبول نمیباشد وهمچنین کسری موجودی داخلی جعبه کالاهای ایرانی به عهده تولید کننده محصول میباشد.

 

قوانین مربوط به محصولات

درشرایط خاص بازار و یا موجودی انبار ممکن است سفارش شما موجود نباشد، در این صورت جهت کالای جایگزین و یا عودت وجه با شما هماهنگی صورت میگیرد.

در صورت درج اشتباه قیمت و یا تغییر آن، فروشگاه فکروگیم حق بلا اثر نمودن سفارش انجام شده را خواهد داشت. بدیهی است در این صورت در اسرع وقت نسبت به استرداد وجه به حساب مشتری اقدام خواهد شد. همچنین حداکثر تلاش فروشگاه فکروگیم بر این است که فقط کالاهای دارای موجودی، در سایت نشان داده شود اما به دلایلی ممکن است پس از انتخاب یک کالا، موجودی آن صفر شود، در این صورت حق لغو آن سفارش و استرداد وجه، برای فروشگاه فکروگیم محفوظ است.

 

گارانتی محصولات:

گارانتی و خدمات پس از فروش کالاها بر عهده شرکت گارانتیکننده بوده و سایت فکروگیم فقط فروشنده کالا میباشد. همچنین کالاهای بدون گارانتی و یا با گارانتی بین الملل شامل هیچ گونه گارانتی و خدمات پس از فروش در ایران نمیباشند. با توجه به اینکه کارتهای گارانتی در شرکتهای تولیدکننده یا گارانتیکننده صادر میگردد و پس از مدتی در بازار عرضه میگردند. معمولا تاریخ شروع آن با تاریخ فروش کالا متفاوت بوده و از این بابت هیچ گونه مسولیتی بر عهده فروشنده نمیباشد. در صورتی که این اختلاف تاریخ مورد تایید خریدار نباشد، میبایستی قبل از استفاده از محصول بلافاصله آن را عودت دهد.

 

 

قوانین مربوط به تصاویر محصولات

فروشگاه فکروگیم تلاش کرده است که اطلاعات، مشخصات و تصاویر کالاها بسیار دقیق و مطابق اطلاعات شرکت سازنده باشد، ولی وجود اشکال و مغایرت محتمل میباشد. همچنین با توجه به تولید سری، نوع و رنگبندی های مختلف از یک نوع کالا توسط شرکت سازنده ممکن است در مواردی تصویر یا مشخصات نمایش داده شده برای یک کالا اختلاف داشته باشد. لذا فروشگاه فکروگیم هیچ مسولیتی در این خصوص نمیپذیرد و خریدار میتواند جهت دریافت اطلاعات دقیقتر به سایت اصلی سازنده کالا مراجعه نماید یا با کارشناسان فروش تماس حاصل نماید.
کلیه محتویات وب سایت فکروگیم شامل قانون حق تکثیر شده و به وب سایت فکروگیم تعلق دارد

 

کلیه محتویات وب سایت فکروگیم شامل قانون حق تکثیر شده و به وب سایت فکروگیم تعلق دارد.