بازی ایرانی ژاندارمری

 

قیمت دفتری: 158,000 تومان
134,000 تومان
شما ذخیره کنید: 24,000 تومان (15%)
سوال بپرسید
قیمت امتیازی: امتیاز 134000
FGKH08
موجود
+
خرید فوری با یک کلیک
بازی ایرانی ژاندارمری

ژاندارمری یک بازی کارتی کارآگاهی با مکانیزم جورکردن دست و تو پاچه کردن است که بازیکن در هر نوبت می‌تواند سرنخ‌های مربوط به یک مظنون یا متهم را بدست آورد و براساس آن سرنخ‌ها راپورت آن مظنون را بدهد. مظنون‌ها اطلاعاتی درمورد متهم اصلی به بازیکنان می‌دهند تا آنها بتوانند او را دستگیر کنند. برنده کسی است که بیشترین کمک را به حل پرونده کرده باشد.

بازیکنان در طی بازی تلاش می‌کنند با ساخت پرونده برای مظنونین و نیز سنگ انداختن جلوی بقیه بازیکنان، بهترین ژاندارم منطقه باشند و جلوی مقامات بالا خودی نشون بدند.


روش بازی

چهار دسته کارت در بازی ژاندارمری وجود دارند:

کارت‌های میز (سرنخ‌ها)
کارت‌های دیوار (مظنونین)
کارت‌های در (نقش‌ها)
کارت‌های استنطاق (اطلاعاتی در مورد متهم اصلی)

در بازی ژاندارمری هر بازیکن در نوبت خود می‌تواند یکی از چهار کار زیر را انجام دهد:

یک کارت میز (سرنخ) به دست خود اضافه کند.
یک کارت از دسته کارت‌های در (نقش‌ها) بردارد و همان موقع عملش را انجام دهد. این کارت‌ها می‌توانند به نفع یا ضرر خود بازیکن یا دیگر بازیکنان باشند.
یک کارت دست خود را بسوزاند و به بایگانی بفرستد.
راپورت بدهد.

هربار که بازیکن بتواند راپورت یک مظنون خاص را بدهد به شکلی که کارت‌های دستش تنها درمورد همان مظنون صدق کند می‌تواند او را بگیرد و مظنون دیگری جایگزین او می‌شود. این کار ادامه پیدا می‌کند تا اینکه یک بازیکن کارت استنطاق مدال‌دار را رو کند و متهم اصلی را بگیرد.


محتویات بازی:
1 بایگانی
28 کارت دیوار
36 کارت در
72 کارت میز
28 کارت استنطاق

 


ویژگی های محصول:

ضمانت : ضمانت بازگشت وجه در صورت اصل نبودن و سالم نبودن کالا

ابعاد: 10.5*15*10.5 (طول*عرض*ارتفاع)

وزن:550 g

 

CATEGORIES:

بازی کارتی

 

 

 

مکانیزم های بازی ژاندارمری


Card Drafting (کشیدن کارت)

بازی هایی هستند که در آن بازیکنان به نوبت کارت یا کارت هایی را از یک زیر مجموعه محدود (مثلا یک دسته کارت مشخص یا از دست بازیکنان دیگر) انتخاب میکنند. این مکانیزم برای به دست آوردن یک قدرت ویژه  یا مزیت (فوری یا بلند مدت) یا جمع آوری کارت هایی که در آینده برای تحقق اهداف درون بازی استفاده می کنند، مفید است . اصطلاح “Card Drafting” می تواند در مورد بازی هایی  که بازیکنان به جای کارت ، کاشی یا اشیاء مشابه دیگر را بر می دارند هم شامل شود. پس مفهوم کارت فقط به کارت بازی نیست.اصطلاح کارت در اینجا مجموعه ای از اشیاء بازی را نشان می دهد که حاوی اطلاعات مربوط به آنها برای گیم پلی بازی است.

نکته: بازی هایی که کارت ها به سادگی از روی دسته کارت ها برداشته می شوند ، بازی های Card Drafting نیستند همچنین این مکانیزم با Card Drawing که در بازی های سنتی وجود دارد، فرق می کند. در Card Drawing بازیکنان از دسته ای از کارت ها به صورت کاملا شانسی یکی را انتخاب کرده و حقی در انتخاب یا پس زدن کارت مورد نظر ندارند.کارت برداشتن به این معنی است که بازیکنان حق انتخاب دارند و امکان تهیه کارت برای بازیکنان دیگر هم وجود دارد و ممکن است کارتی را که شما می خواهید را بازیکنان دیگر بردارند.
Set Collection (جمع آوری یک دسته)

هدف اصلی مکانیزم مجموعه چینی، تشویق یک بازیکن برای جمع آوری مجموعه ای از یک چیز است. یکی از ساده ترین مکانیزم های بازی که در آن بازیکنان باید دسته ای از کارت های مشابه، توکن های مشابه یا مثل این ها را جمع کرده تا امتیاز یا قدرت ویژه ای در بازی کسب کنند.به عنوان مثال ، بازیکنان انواع مختلفی از لوبیا را در Bohnanza (یا همان بازی جالیز خودمان) جمع آوری و برداشت می کنند. نمونه دیگری از این نوع مکانیزم در بازی مدیچی دیده میشود.Take That (بگیرش)

در این مکانیزم شما اکشن هایی مثل سرقت کردن، باطل کردن حرکت یا کارت یا غیره ، دور ریختن یا سوزاندن منابع، هر گونه حرکتی که مانع پیشرفت حریفتان میشود انجام میدهید ، اما به صورت کامل هیچ حریفی را نمیتوانید حذف کنید. استفاده از این اکشن ها  منجر به تغییر چشمگیر در موقعیت بازیکنان در مدت زمان نسبتاً کوتاهی می شود. 

 ویدیو چیدمان بازی ژاندارمری (کلیک کنید)

 

ویدیو آموزش بازی ژاندارمری(کلیک کنید)

برندها:
فربد انگاره
دسته بندی:
خانوادگی
تعداد بازیکنان:
2 تا 6 نفره
مدت زمان بازی:
30 الی 60 دقیقه
گروه سنی:
9 سال به بالا
درجه پیچیدگی و سختی بازی:
نیمه سبک (2 از 5)
نیاز به زبان انگلیسی:
ندارد
كارت در بازی:
دارد
صفحه در بازی:
ندارد
تاس در بازی:
ندارد
تايل های مقوايی در بازی:
ندارد
تايل های چوبی یا ام دی اف در بازي:
ندارد
توكن در بازی:
ندارد
مهره و آدمك در بازی:
ندارد
مجسمه های مينياتوری در بازی:
ندارد

نوشته ای پیدا نشد

نوشتن نظر