بازی وایرال - Viral

 

290,000 تومان
سوال بپرسید
قیمت امتیازی: امتیاز 290000
موجود
+
خرید فوری با یک کلیک
بازی وایرال - Viral

شما -با عرض معذرت- ویروسی هستید که بدن یک انسان را آلوده کرده‌است! حالا باید جهش یافته و در همه‌جای بدن، گسترش بیابید تا امتیازات واگیر به دست بیاورید! امّا مراقبِ سایرِ ویروس‌ها و از همه مهم‌تر، مراقبِ سیستمِ ایمنی بدن باشید!

واگیر (ViRAL)، یک بازی 2 تا 5 نفره است که در آن، هر بازیکن، ویروسی را که دارد در بدنِ یک انسان رشد می‌کند، کنترل می‌کند! بازیکنان هم‌زمان کارت‌هایی را بازی کرده و توکن‌ها را در صفحه جابه‌جا می‌کنند تا بر اعضای بیش‌تری از «بدن» مسلّط شده و امتیازات واگیر به دست بیاورند! بازیکنان هم‌چنین هنگامی‌که در یکی از اندام‌ها، بحران ایجاد کنند نیز امتیاز کسب می‌کنند -البته با این کار، سیستم ایمنی بدن فعّال خواهد شد! ویروس‌ها می‌توانند به یکدیگر نیز حمله کنند! در پایان، بازیکنی که بیش‌ترین امتیاز واگیر را داشته باشد، برنده‌ی بازی خواهد بود...محتویات بازی:
1 عدد صفحه بازی
5 عدد صفحه بازیکن
40 عدد کاشی ویروس
8 عدد کاشی مناطق
4 عدد کاشی بحران
1 عدد نشانگر بازیکن آغازکننده
1 عدد نشانگر مراحل
5 عدد توکن پبشرفت واکسن
5 عدد توکن امتیاز
90 عدد کارت


ویژگی های محصول:

ضمانت:ضمانت بازگشت وجه در صورت اصل نبودن و سالم نبودن کالا

ابعاد: 30*30*7 (طول*عرض*ارتفاع)

وزن: 1700 g


  

CATEGORIES:

 

شوخ طبعی

پزشکی


 


  مکانیزم های بازی وایرال - ViralArea Majority / Influence (اکثریت منطقه / نفوذ)

در این مکانیزم بازیکنان مناطقی را به اشغال خود در می آورند و بر اساس حضورشان در این مناطق مزایایی کسب میکنند.این مناطق حتی میتواند به صورت مشترک باشد و بازیکنان بر اساس سهم خود امتیاز یا مزایا و یا درآمدهایی را دریافت میکنند.Area Movement(حرکت منطقه)

صفحه اصلی بازی به مناطق بدون تکرار و به شکل نامنظم تقسیم می‌شود تا مرز های بازیکنان و  روند حرکت آنها را مشخص کند.Catch the Leader (به نفر اول برسید)

در این سیستم به بازیکنانی که از لحاظ امتیاز عقب هستند نسبت به  بازیکنانی که امتیاز بیشتری دارند ، مزیت های بهتری تعلق میگیرد تا بتوانند خود را به نفرات اول برسانند.در حقیقت این مکانیزم باعث میشود که  تا لحظات آخر بازی برنده قابل حدس نباشد.  Deck, Bag, and Pool Building ( ساختن دسته ورق ، کیف ، استخر)

در این مکانیزم بازیکنان، کارت‌های بازی را از روی دسته کارت انفرادی خود بازی می‌کنند و به دنبال کسب کارت‌های جدید و بازی کردن مکرر آن‌ها و بهبود آن‌ها در طول زمان هستند.

این دسته ها میتواند در اشکال مختلفی باشند و فقط لازم نیست که کارت باشند.Hand Management (مدیریت دست)

در بعضی از بازی هایی کارتی به بازیکنان به خاطر مدیریت درست دستشان و استفاده درست و به موقع از آنها جوایزی در گیم پلی بازی تعلق میگیرد. توالی / گروه بندی و جمع آوری درست کارتها بستگی به موقعیت صفحه، کارت های نگه داشته شده و کارت های بازی شده توسط حریفان، ممکن است متفاوت باشد. مدیریت دست شما به معنای به دست آوردن بیشترین ارزش کارت های موجود در شرایط مشخص و با توجه به استراتژی شما و حریفانتان است. کارت ها معمولاً چندین استفاده را در بازی دارند.
Simultaneous Action Selection (انتخاب اقدام همزمان)

بازیکنان به طور همزمان و مخفیانه استراتژی خود را انتخاب و برنامه ریزی می کنند. سپس ، آنها همزمان برنامه های خود را فاش می کنند.افتخارات:

2018 Origins Awards Best Family Game Nominee
2018 5 Seasons Best Portuguese Strategy Game Nominee

دسته بندی:
خانوادگی
تعداد بازیکنان:
2 تا 5 نفره
مدت زمان بازی:
60 تا 90 دقیقه
گروه سنی:
12 سال به بالا
درجه پیچیدگی و سختی بازی:
نیمه سبک (2 از 5)
نیاز به زبان انگلیسی:
ندارد
كارت در بازی:
دارد
صفحه در بازی:
دارد
تاس در بازی:
ندارد
تايل های مقوايی در بازی:
دارد
تايل های چوبی یا ام دی اف در بازي:
ندارد
توكن در بازی:
دارد
مهره و آدمك در بازی:
دارد
مجسمه های مينياتوری در بازی:
ندارد