بازی ایرانی مدیچی نسخه کارتی - Medici

 

 

 

 

قیمت دفتری: 155,000 تومان
139,000 تومان
شما ذخیره کنید: 16,000 تومان (10%)
سوال بپرسید
قیمت امتیازی: امتیاز 139000
FGKH03
موجود
+
خرید فوری با یک کلیک
بازی ایرانی مدیچی - Medici

در بازی ایرانی مدیچی نسخه کارتی بازیکنان به ترتیب نوبت، کالاهای خود را برای بار زدن در کشتی عرضه می کنند. به محض اینکه ظرفیت تمام کشتی ها پر شد، روز به پایان می رسد و هر بازیکن در ازای نوع و ارزش کالاهای خود، پول دریافت می کند. آیا شما می توانید تبدیل به ثروتمند ترین تاجر اسکله شوید؟

شما در نقش کارگزاران تجارت‌خانه‌های مختلف، در عصر پر از رقابت و پر سود خاندان مشهور مدیچی قرار می‌گیرید . هر روز شما به بازار عمده‌فروشان می‌روید، جایی که باید با کارگزاران دیگر به رقابت بپردازید تا کالاها‌ی موجود در هر روز را خریداری کنید. در این روز ادویه‌های عجیب و غریب، پارچه‌های رنگارنگ و اعلا، رنگ‌های متنوع، خز و گندم‌های مزارع حاصل خیز سراسر کشور خواهید دید.

هدف بازی:

بازی کارتی مدیچی، یک بازی در سبک جمع آوری مجموعه (set collection) است که در 3 روز (دور) برگزار می شود. بازیکنان به نسبت ارزش کالاهایی که در کشتی آنها باشد و اینکه به چه میزان از هر نوع کالا خریداری کرده اند، فلورین (پول) دریافت می کنند. بعد از 3 روز و 3 بار امتیاز شماری ، کسی که بیشترین فلورین را داشته باشد، برنده خواهد شد.

 محتویات بازی:

110 عدد کارت کالا
12 عدد کارت راهنما
60 عدد سکه

 


ویژگی های محصول:

ضمانت:ضمانت بازگشت وجه در صورت اصل نبودن و سالم نبودن کالا

ابعاد:21*21*5 (طول*عرض*ارتفاع)

وزن:700 g 

CATEGORIES:

بازی کارتی

رنسانس

 

 


مکانیزم های بازی مدیچی - MediciSet Collection (جمع آوری یک دسته)

هدف اصلی مکانیزم مجموعه چینی، تشویق یک بازیکن برای جمع آوری مجموعه ای از یک چیز است. یکی از ساده ترین مکانیزم های بازی که در آن بازیکنان باید دسته ای از کارت های مشابه، توکن های مشابه یا مثل این ها را جمع کرده تا امتیاز یا قدرت ویژه ای در بازی کسب کنند.به عنوان مثال ، بازیکنان انواع مختلفی از لوبیا را در Bohnanza (یا همان بازی جالیز خودمان) جمع آوری و برداشت می کنند. نمونه دیگری از این نوع مکانیزم در بازی مدیچی دیده میشود.
Push Your Luck (استفاده از شانس)

در این مکانیزم بازیکنان باید بین پاداشهای موجود قابل برداشت یا بدست آوردن پاداش های بیشتر و به خطرانداختن پاداش های قبلی ریسک کنند، در حقیقت یا سود بیشتر یا ضرر.مکانیزمی که در آن شما یک کار را به صورت متوالی و همراه با ریسک برای به دست آوردن یک مزیت نسبت به بازیکنان دیگر یا گرفتن امتیاز انجام می دهید.
ویدیو معرفی بازی مدیچی - Medici

 

 
دسته بندی:
خانوادگی
تعداد بازیکنان:
2 تا 6 نفره
مدت زمان بازی:
30 دقیقه
گروه سنی:
10 سال به بالا
درجه پیچیدگی و سختی بازی:
سبک (1 از 5)
نیاز به زبان انگلیسی:
ندارد
كارت در بازی:
دارد
صفحه در بازی:
ندارد
تاس در بازی:
ندارد
تايل های مقوايی در بازی:
ندارد
تايل های چوبی یا ام دی اف در بازي:
ندارد
توكن در بازی:
دارد
مهره و آدمك در بازی:
ندارد
مجسمه های مينياتوری در بازی:
ندارد