بازی ایرانی کالیکو (CALICO)

330,000 تومان
سوال بپرسید
قیمت امتیازی: امتیاز 330000
موجود
+
خرید فوری با یک کلیک
بازی ایرانی کالیکو - CALICO

اگر گربه­‌های پشمالو و بازیگوش را دوست دارید، به کالیکو خوش‌آمدید. بازی کالیکو یک هدف دارد، گربه را دریاب! کالیکو یک بازی کاملا ساده برای یادگیری است که در آن بازیکنان سعی در جذب کردن گربه‌های مختلف می‌­کنند. با کاشی­‌هایی که توسط بازی در اختیار شما قرار داده شده، باید الگوهای پتوها را بسازید که گربه‌­های مختلف دوستشان دارند و جذبش می‌­شوند تا با توجه به قوانین بازی امتیاز آن را بگیرید. در پایان هر که کاشی‌­اش بهتر، امتیازش بیشتر. بازی از نظر رنگ‌آمیزی، نقاشی، عکاسی، جنس و هر چیزی که به ذهن می­‌رسد، شدیدا عالی و درجه یک است. طرح­‌ها و الگوهای زیبای آن، رنگ‌­های روشن و شادی که باعث می‌­شود چشم شما خسته نشود و از آن لذت ببرید.از نقاط قوت بازی می­‌توان به اهمیتی که به بازیکن خودش می‌­دهد هم یاد کرد، چرا که سازندگان بازی در پایان دفترچه راهنما اطلاعاتی را در مورد گربه‌­های مختلف برای علاقه‌مندان آورده­‌اند که واقعا نشانگر دقت و عمیق بودن کار آن­ها است. در کالیکو بازیکنان برای جمع کردن و قرار دادن قطعاتی از رنگ ها و الگوهای مختلف با یکدیگر رقابت می کنند تا جذابترین لحاف را درست کنند. هر لحاف الگویی خاص دارد که باید از آن پیروی کرد و بازیکنان نیز در تلاش هستند ترکیبات رنگی و الگویی را ایجاد کنند که نه تنها از نظر زیبایی خاص و جذاب هستند, بلکه گربه های ناز بیشتری را جذب کنند!گیم پلی بسیار ساده است. در نوبت خود یک کاشی از دست خود انتخاب کنید و آن را به لحاف خود بدوزید، سپس یک تکه دیگر از سه تکه موجود را انتخاب کرده و به دست خود اضافه کنید. اگر می توانیدگروهی از رنگ های مشابه را کنار هم قرار دهید, یک دکمه را روی لحاف خود بدوزید.اگر بتوانید یک الگوی ترکیبی ایجاد کنید که برای هر کدام از گربه ها جذاب باشد، روی لحاف شما می آید و می خوابد!در پایان بازی به تعداد دکمه ها و گربه ها امتیاز کسب می کنید. همچنین لحافی که دوخته اید امتیاز دارد.کالیکو یک بازی پازلی پر زرق و برق برای کل خانواده است.در این بازی، بازیکنان لحاف دوزهایی هستند که برای خلق جالبترین و زیباترین لحاف با یکدیگر رقابت می کنند. قوانین بازی و گیم پلی بسیار ساده است. با تهیه و قرار دادن کاشی ها روی صفحه شخصی، تکه های لحاف خود را بدوزید. با دکمه های رنگارنگ لحاف خود را تزیین و اهداف خود را کامل کنید تا بتوانید حتی بد اخلاق ترین گربه ها را روی لحاف خود بخوابانید. در پایان بازی، برای دکمه ها، گربه ها و اینکه چقدر توانستید الگوی لحاف منحصر به فرد خود را تکمیل نمایید، امتیاز کسب می کنید. این بازی برای گروه سنی 14 سال به بالا، تعداد 1 تا 4 بازیکن و مدت زمان 30 الی 45 دقیقه مناسب است.محتویات بازی:

۴ عدد برد
کاشی‌های امتیازدهی گربه (دو طرفه)
۱۰۸ عدد کاشی وصله
۶ عدد کاشی وصله سیاه سفید
۲۴ عدد کاشی هدف طراحی
۵۲ عدد دکمه (۶طرح مختلف و زیبا)
۸۰+۴ عدد توکن گربه (۱۱ نوع)
۱ عدد کاشی امتیازدهی دکمه
۱ عدد توکن استاد لحاف دوزی
۱ عدد کاشی راهنمای بازیکنان
۱ توکن بازیکن آغاز کننده
۱ کیسه پارچه‌‌ای
۱ دفترچه ثبت امتیاز
۱ عدد دفترچه راهنما
۱ عدد دفترچه راهنمای بازی سولو و رکوردی

 


ویژگی های محصول:

ضمانت:ضمانت بازگشت وجه در صورت اصل نبودن و سالم نبودن کالا

ابعاد: 26*26*7 (طول*عرض*ارتفاع)

وزن:1700 g

 

CATEGORIES:

انتزاعی استراتژیک

حیوانات


پازل

 

 


  مکانیزم های بازی کالیکو-CALICO


 

Hexagon Grid (شبکه شش ضلعی)

در این مکانیزم قطعات شش ضلعی بر روی برد اصلی بازی و یا بر روی میز بازی با هم ترکیب میشوند معمولا این قطعات به منظور در مجاورت هم قرار گرفتن یا به منظور پیشرفت حرکت استفاده میشوند.Pattern Building (درست کردن الگو)

مکانیزمی است که بازیکنان برای بدست آوردن نتایج خاص یا متغیر بازی و بدست آوردن شرایطی ویژه ، اجزای بازی را در الگوهای خاص قرار می دهند.در حقیقت بازی هایی که در آن بازیکنان باید محتویات بازی را به شکل مشخصی در کنار هم قرار داده تا به امتیاز یا فواید دیگری در بازی دست پیدا کنند.Scenario / Mission / Campaign Game (سناریو / مأموریت / بازی مبارزاتی)

در این مکانیزم شما می توانید برای انواع ماموریت های مختلف ، منابع و موقعیت های شروع ، و حتی شرایط مختلف برد و باخت برنامه ریزی کنید. این شرایط متغیر را می توان در  سبک بازی خودتان یا رویارویی بزرگتری با حریفتان بوجود آورید ، یا می توانید آنها را کاملاً از یکدیگر جدا کنید.
Tile Placement (کاشی گذاری)

در این مکانیزم شما با قرار دادن کاشی یا تایل های مربوط به بازی در نقاط مشخص ، امتیاز بدست میاورید و حتی ممکن است باعث حرکت شما و پیشرفت شما در روند گیم پلی بازی میشود.اغلب این کاشی گذاری ها در مجاورت و در کنار هم صورت میگیرد و معمولا مربوط به یک دسته یا یک مجموعه مربوط به هم میباشد و شامل خصوصیاتی مثل رنگ ، اندازه خوشه و غیره میباشد،در این دسته از بازی ها ممکن است که کاشی ها به عنوان منبع یا محل ساخت و ساز استفاده شوند.
Set Collection (جمع آوری یک دسته)

هدف اصلی مکانیزم مجموعه چینی، تشویق یک بازیکن برای جمع آوری مجموعه ای از یک چیز است. یکی از ساده ترین مکانیزم های بازی که در آن بازیکنان باید دسته ای از کارت های مشابه، توکن های مشابه یا مثل این ها را جمع کرده تا امتیاز یا قدرت ویژه ای در بازی کسب کنند.به عنوان مثال ، بازیکنان انواع مختلفی از لوبیا را در Bohnanza (یا همان بازی جالیز خودمان) جمع آوری و برداشت می کنند. نمونه دیگری از این نوع مکانیزم در بازی مدیچی دیده میشود. 

Solo/Solitaire Game (بازی تک نفره)

یک بازی یا حالت بازی در نظر گرفته شده برای بازی توسط یک بازیکن. 

برندها:
چهار پایه
دسته بندی:
خانوادگی
تعداد بازیکنان:
1 تا 4 بازیکن
مدت زمان بازی:
30 الی 60 دقیقه
گروه سنی:
14 سال به بالا
درجه پیچیدگی و سختی بازی:
سبک (1 از 5)
نیاز به زبان انگلیسی:
ندارد
كارت در بازی:
دارد
صفحه در بازی:
دارد
تاس در بازی:
ندارد
تايل های مقوايی در بازی:
دارد
تايل های چوبی یا ام دی اف در بازي:
ندارد
توكن در بازی:
دارد
مهره و آدمك در بازی:
ندارد
مجسمه های مينياتوری در بازی:
ندارد