بازی ایرانی بازار 1295

 

275,000 تومان
سوال بپرسید
قیمت امتیازی: امتیاز 275000
FGKH18
موجود
+
خرید فوری با یک کلیک
بازی ایرانی بازار 1295

بازار ۱۲۹۵ یک بازی در سبک داد و ستد است که در آن بازیکنان تلاش می‌کنند تا با خرید و فروش کالاها، سهم خود را از فروش آنها در بازار به دست آورند، ولی سهم بیشتر در فروش مساوی است با قیمت پایین‌تر! این بازی با مکانیزم مذاکره و حساب کتاب خود، بازیکنان را به حجره‌های خاک‌گرفته‌ی بازار تهران قدیم پرتاب می‌کند و آنان را در جایگاه یک کاسب طماع  قرار می‌دهد.

مکانیزم‌های مختلفی در بازی استفاده شده ولی اگر دوست دارید بدانید که فاز بازی چیست می‌توانم آنرا به بردگیم محله چینی‌ها Chinatown (که قبلا اینجا آنرا تحسین کرده‌ام) تشبیه کنم، گرچه که از نظر گیم‌پلی بسیار با یکدیگر متفاوت هستند.

بازی بازار 1295 اولین بوردگیم ایرانی در ژانر اقتصادی میباشد که تمامی محتوا و طراحی هنری آن توسط طراحان ایرانی صورت گرفته است. این بازی به زودی در جوامع بین المللی به ثبت خواهد رسید. داستان بازی بدین قرار است: در سال 1295، یعنی 95 سال بعد از پایتخت شدن تهران، بازار کوچک تهران که قبل از آن رونق چندانی نداشت با افزایش تعداد مهاجران رو به رو شد. بازار تهران کم کم در حال تبدیل شدن به یک بازار بزرگ بود و نیاز به یک مدیر توانمند داشت. به همین خاطر مسابقه ای بین 5 حجره دار با تجربه ترتیب داده شد تا طی یک هفته، هر کدام که از فروش اجناس مختلف درآمد بیشتری کسب کند، به عنوان بزرگ بازار معرفی شود. در این بازی شما در غالب حجره داران بازار تهران، 5 روز به رقابت می پردازید تا با فروش هوشمندانه تر برنده بازی شوید.محتویات بازی:

110 سکه طلایی
40 سکه رنگی
95 کاشی اجناس
1 روز شمار
1 صفحه اصلی بازی
5 حجره شخصی
1 کیسه پارچه ای


ویژگی های محصول:

ضمانت:ضمانت بازگشت وجه در صورت اصل نبودن و سالم نبودن کالا

ابعاد: 30*30*5 (طول*عرض*ارتفاع)

وزن: 1800 g


  

CATEGORIES:

 

اقتصادی

 

شوخ طبعی

مذاکره


 


  مکانیزم های بازی ایرانی بازار 1295
Auction/Bidding (مزایده)

این مکانیزم شما را ملزم می کند تا پیشنهادی را معمولاً به صورت پول برای کالاهای مشخص در حراجی کالاها ارائه دهید تا موقعیت خود را در بازی ارتقا دهید. این کالاها به بازیکنان امکان اقدامات بعدی یا بهبود موقعیت خود را می دهند.دراین مکانیزم بازیکنان باید برای خرید آیتم ها یا کالاهایی در شرایط خاصی رقابت کنند و با استفاده از آن ها موقعیت یا ثروت خود را افزایش دهند. حراج شامل قرار دادن پیشنهادات بر روی یک کالای مشخص است تا زمانی که بهترین پیشنهاد دهنده برنده شود، و در این حالت  به برنده اجازه می دهد تا کالای مورد مناقصه را کنترل کند. معمولاً یک قانون بازی وجود دارد که به شما کمک می کند در صورتی که هیچ بازیکنی به قیمت فعلی آن کالا علاقه ای نداشته باشد ، قیمت مورد مناقصه کاهش پیدا میکند یا به صورت مجانی در اختیار برنده قرار میگیرد.اگر موارد بیشتری برای پیشنهاد وجود داشته باشد ، حراج دیگری برای آن موارد برگزار می شود. این روند تکرار می شود تا زمانی که شرط بازی برآورده شود یا موارد حراج بازی به پایان برسد.


 

Trading (تجارت یا مبادله)

در این بازی ها بازیکنان ممکن است دارایی های خود را با یکدیگر معامله یا مبادله کنند.هنر معامله گری شما می تواند کارساز باشد. 

برندها:
فکرکده
دسته بندی:
خانوادگی
تعداد بازیکنان:
3 تا 5 نفره
مدت زمان بازی:
45 الی 60 دقیقه
گروه سنی:
8 سال به بالا
درجه پیچیدگی و سختی بازی:
نیمه سبک (2 از 5)
نیاز به زبان انگلیسی:
ندارد
كارت در بازی:
ندارد
صفحه در بازی:
دارد
تاس در بازی:
ندارد
تايل های مقوايی در بازی:
دارد
تايل های چوبی یا ام دی اف در بازي:
ندارد
توكن در بازی:
دارد
مهره و آدمك در بازی:
ندارد
مجسمه های مينياتوری در بازی:
ندارد