بازی ایرانی تش کالار - Tash Kalar

 

320,000 تومان
سوال بپرسید
قیمت امتیازی: امتیاز 320000
FGST24
موجود
+
خرید فوری با یک کلیک
بازی ایرانی تش کالار - Tash Kalar

تش کالار، یکی از بازی‌های فکری و بشدت چالش برانگیزه ،یک بازی انتزاعی بسیار جذاب.

گیم پلی ساده ای داره و در 15 دقیقه میتونید اونو یاد بگیرید ولی وارد بازی که میشید تازه متوجه میشید که با یک بازی نیمه سنگین روبه رو هستید.

گیم پلی این بازی بر اساس قابلیت های کارت های بازی،استراتژی دقیق شما در چیدن مهره ها و استفاده درست از دیگر اجزای بازی پیش میره.

در Tash-Kalar شما به عنوان جادوگران و ساحرانی هستید که در میدان نبرد با جادوی مخصوص موجوداتی افسانه‌ای را ظاهر کرده و تاثیری در میدان نبرد ایجاد خواهید کرد و میتوانید عرصه را بر حریفان خود تنگ کنید.

اگر شما بازی هایی رو دوست دارید که میخواهید درگیری کاملا مستقیم و رو در رو با حریفان خود داشته باشید این بازی کاملا مناسب شماست.

اگر استراتژی مناسبی در میدان نبرد نداشته باشید توسط حریف به خاک و خون کشیده خواهید شد.

استراتژی شما برای مقابله با حریف، نوع ورود نفرات خود به زمین و البته قرارگیری آنها روی صفحه بسیار حائز اهمیت است و یک اشتباه کوچک ممکن است آسیبی به شما بزند که جبرانش بسیار سخت باشد.



محتویات بازی:
1 بورد عرصه نبرد
6 بورد امتیازدهی
120 کارت جنگجو
24 کارت وظیفه
12 کارت شعله
120 توکن
1 توکن شیشه ای
1 دفترچه راهنما
1 برگه قوانین کامل

 

 


ویژگی های محصول:

ضمانت اصالت و سلامت کالا:ضمانت بازگشت وجه در صورت اصل نبودن و سالم نبودن کالا

ابعاد:24*33*7 (طول*عرض*ارتفاع)

وزن:1800 g

 

CATEGORIES:

بازی کارتی

فانتزی

انتزاعی استراتژی

زد و خورد

 


  مکانیزم های بازی تش کالار



Area Majority / Influence (اکثریت منطقه / نفوذ)

در این مکانیزم بازیکنان مناطقی را به اشغال خود در می آورند و بر اساس حضورشان در این مناطق مزایایی کسب میکنند.این مناطق حتی میتواند به صورت مشترک باشد و بازیکنان بر اساس سهم خود امتیاز یا مزایا و یا درآمدهایی را دریافت میکنند.



Catch the Leader (به نفر اول برسید)

در این سیستم به بازیکنانی که از لحاظ امتیاز عقب هستند نسبت به  بازیکنانی که امتیاز بیشتری دارند ، مزیت های بهتری تعلق میگیرد تا بتوانند خود را به نفرات اول برسانند.در حقیقت این مکانیزم باعث میشود که  تا لحظات آخر بازی برنده قابل حدس نباشد.



Grid Movement (جنبش شبکه ای)

وقتی مهره ها و یا بعضی از اجزای بازی بر روی شبکه اصلی یا صفحه اصلی بازی در جهات مختلف حرکت کنند ، حرکت شبکیه ای اتفاق میافتد.شبکه ممکن است مربع باشد (مانند Chess) یا شش ضلعی (مانند Abalone).



Hand Management (مدیریت دست)

در بعضی از بازی هایی کارتی به بازیکنان به خاطر مدیریت درست دستشان و استفاده درست و به موقع از آنها جوایزی در گیم پلی بازی تعلق میگیرد. توالی / گروه بندی و جمع آوری درست کارتها بستگی به موقعیت صفحه، کارت های نگه داشته شده و کارت های بازی شده توسط حریفان، ممکن است متفاوت باشد. مدیریت دست شما به معنای به دست آوردن بیشترین ارزش کارت های موجود در شرایط مشخص و با توجه به استراتژی شما و حریفانتان است. کارت ها معمولاً چندین استفاده را در بازی دارند.




Highest-Lowest Scoring (بیشترین و کمترین امتیاز)

امتیاز هر بازیکن برابر است با کمترین مقدار چندین دسته. هر کس که بالاترین مقدار را داشته باشد ، برنده است.


Pattern Building (درست کردن الگو)

مکانیزمی است که بازیکنان برای بدست آوردن نتایج خاص یا متغیر بازی و بدست آوردن شرایطی ویژه ، اجزای بازی را در الگوهای خاص قرار می دهند.در حقیقت بازی هایی که در آن بازیکنان باید محتویات بازی را به شکل مشخصی در کنار هم قرار داده تا به امتیاز یا فواید دیگری در بازی دست پیدا کنند.



Team-Based Game (بازی تیم محور)

در این نوع بازی ها بازیکنان به صورت تیمی هم میتوانند با یکدیگر رقابت کنند.هم به صورت تیم با فرد و هم به صورت تیم با تیم.



Tile Placement (کاشی گذاری)

در این مکانیزم شما با قرار دادن کاشی یا تایل های مربوط به بازی در نقاط مشخص ، امتیاز بدست میاورید و حتی ممکن است باعث حرکت شما و پیشرفت شما در روند گیم پلی بازی میشود.اغلب این کاشی گذاری ها در مجاورت و در کنار هم صورت میگیرد و معمولا مربوط به یک دسته یا یک مجموعه مربوط به هم میباشد و شامل خصوصیاتی مثل رنگ ، اندازه خوشه و غیره میباشد،در این دسته از بازی ها ممکن است که کاشی ها به عنوان منبع یا محل ساخت و ساز استفاده شوند.




Variable Player Powers (قدرت های مختلف بازیکنان)

هر بازیکن اقدامات خاصی دارد که فقط آنها را می تواند انجام دهند و یا میتواند آن اقدامات استاندارد را اصلاح نماید.در حقیقت مکانیزمی است که در آن به بازیکنان های مختلف قدرت های متفاوتی داده می شود که این قدرت ها ممکن است بر اساس قبیله یا گروهی باشد که بازیکن در آن ها قرار دارد. این مکانیزم به بازیکنان ها امکان پیروزی با راه های متفاوتی را میدهد.



افتخارات:

2013 Jocul Anului în România Beginners Finalist
2013 Golden Geek Best Abstract Board Game Winner
2013 Golden Geek Best Abstract Board Game Nominee
2013 Golden Geek Best 2-Player Board Game Nominee 


ویدیوی جعبه گشایی Tash Kalar

 

برندها:
باز بازی
دسته بندی:
انتزاعی - استراتژیک
تعداد بازیکنان:
2 تا 4 نفره
مدت زمان بازی:
30 دقیقه
گروه سنی:
12 سال به بالا
درجه پیچیدگی و سختی بازی:
متوسط (3 از 5)
نیاز به زبان انگلیسی:
ندارد
كارت در بازی:
دارد
صفحه در بازی:
دارد
تاس در بازی:
ندارد
تايل های مقوايی در بازی:
ندارد
تايل های چوبی یا ام دی اف در بازي:
دارد
توكن در بازی:
دارد
مهره و آدمك در بازی:
دارد
مجسمه های مينياتوری در بازی:
ندارد

نوشته ای پیدا نشد

نوشتن نظر