فروشگاه اینترنتی " فکروگیم " با توجه به نیاز روزافزون همه‌ی افراد در تمام سنین به سرگرمی های دورهمی، دوستانه و خانوادگی و بازیهای ویدیویی و کامپیوتری و همچنین بازی ها و سرگرمی های مخصوص کودکان ایجاد شده است. این مجموعه با دقتی خاص کوشیده که بهترین و بروزترین برد گیم ها و بازیهاي فكري در دسته ها و سبکهای مختلف و همچنین انواع بازی های ویدیویی و اسباب بازی های کودکان را گردآوری نماید. تلاش ما بر این است که تنوع محصولاتمان در ایران بی نظیر و بی نقص باشد.

فروشگاه فکروگیم سعی در این دارد با ارائه‌ی ارزش های ویژه به مشتریان و تحویل کالاهای درخواستی در کوتاهترین زمان  و رعایت حقوق مشتریان در اصالت و ضمانت کالا و همچنین اطلاعات کامل و بدون نقص در مورد کالاها تبدیل به بهترین فروشگاه اینترنتی کشور در زمینه بازی و سرگرمی شود.

هدف اصلی ما در ایجاد این سایت، آشنایی بیشتر ایرانیان با حوزه بازیهای رومیزی و برد گیم ها ، بازی های ویدیویی و اسباب بازی های کودکان و ما بقی سرگرمی های سالم و جذاب میباشد. اعتقاد داریم که بازی و سرگرمی علاوه بر نشاط فکری باعث نشاط روحی در نسل جوان و نوجوان میگردد و همچنین بازی های فکری و دورهمی به لحاظ اینکه معمولا بصورت گروهی انجام میگردد، باعث نزدیکی بیشتر خانواده ها و دوستان و اقوام به همديگر میشوند. در حقیقت ما میخواهیم تفریحات نسل امروزمان را از "مجازی بودن" به "حقیقی بودن " تغییر بدهیم و سبب این شویم که افراد از کنار هم بودن لذت بیشتری ببرند و در این فضای دوستانه و صمیمی درسی هم بیاموزند. ما معتقدیم که بازی نیازی است برای تمام سنین جامعه، نه صرف کودکان و بر آن هستیم که برای کودکان دیروز هم بازیهایی بی نظیر و جذاب فراهم کنیم.
شادی و تفریح حق همه ماست ، ما تصمیم راسخ گرفته ایم که تا بتوانیم بر ترویج بازی به عنوان سرگرمی سازنده و مفرح تلاش کنیم، زیرا باورمان این است که هیچ عملی بالاتر و محبوب تر از شاد کردن انسانها نزد خداوند وجود ندارد. دست یاری خودمان را برای تمام کسانی که با ما هم نظر هستند، دراز می کنیم و از هر انتقاد یا پیشنهاد سازنده شما استقبال می کنیم.

مدیریت: علی آتش افروز

نظرات

نوشته ای پیدا نشد

نوشتن نظر